katalog firm
Strona główna Poradnik
Prezenty ślubne
Wpisany przez Natalia Woźniak   
wtorek, 08 lutego 2011 20:23
Kiedy otrzymujemy zaproszenie na ślub zwykle zaczynamy się zastanawiać, jaki prezent ślubny będzie najbardziej odpowiedni dla  młodej pary.  Dzieje się tak dlatego, że w obecnych czasach na naszym rynku mnogość rzeczy, którymi możemy obdarować nowożeńców jest naprawdę wielka. Dlatego też na samym początku powinniśmy zdecydować, czy prezent, który chcemy kupić ma należeć do grupy rzeczy praktycznych, czy też ma być ekstrawaganckim pomysłem, który nie będzie pełnił żadnej praktycznej funkcji. Dlatego też niezmiernie ważne jest, aby dokładnie określić jakie są potrzeby i gust państwa młodych.
Zmieniony: wtorek, 08 lutego 2011 22:42
Więcej…
 
Na znak mojej miłości
Wpisany przez Natalia Woźniak   
czwartek, 16 września 2010 19:41
obrączki_ślubne
Obrączki to bardzo ważny element ślubu. Sala, suknia,  potrawy, wszystko to jest wydarzeniem, natomiast obrączka to symbol miłości i złożonej przysięgi. Symbol ten towarzyszy nam przez wszystkie lata i dumnie nosimy go na palcu.

W większości przypadków decyzje o tym jak ma wyglądać stół, jakie mają być potrawy, jakie kolory serwetek, a jakie balonów, jakie zaproszenia – to za akceptacją narzeczonego – decyzja przyszłej małżonki. Już tak się utarło, że w kwestiach doboru kolorów i dodatków kobiety mają rękę zdecydowanie lepszą niż mężczyźni. 
Zmieniony: wtorek, 08 lutego 2011 22:13
Więcej…
 
Nieszablonowo znaczy dobrze
Wpisany przez Natalia Woźniak   
środa, 25 sierpnia 2010 23:09

Kamerzysta

    Często Młoda Para zastanawia się nad tym, co zrobić, żeby właśnie ich wesele było najbardziej wyjątkowe. Takie zadanie wcale nie jest proste. Tym bardziej, że każda z imprez weselnych ma swoją własną charakterystykę podyktowaną przez miejsce i czas uroczystości. Na to nakładają się różnice w gustach poszczególnych gości weselnych, a nawet pomiędzy Panną i Panem Młodym. Wszystko to należy uwzględnić planując wesele. Często, aby zapewnić sobie niepowtarzalny klimat uroczystości Młoda Para sięga po sprawdzony sposób jakim jest przyjęcie określonej konwencji imprezy. Najczęściej wzoruje się śluby na uroczystościach z pierwszej połowy dwudziestego stulecia, szczególnie zaś z okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Zmieniony: wtorek, 08 lutego 2011 22:15
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3